Naujienos

Atgal

Lašišų aliejus – kuo jis ypatingas?

2020-01-31

Lašišų aliejus – kuo jis ypatingas?

Daugybė atliktų mokslinių tyrimų įrodė, kad lašišų aliejus yra ne tik madingas, bet ir iš tikrųjų efektyvus ingredientas jūsų augintinio mityboje. Rezultatai rodo, kad gyvūnai ne tik gauna papildomos naudos iš Omega-3 riebalų rūgščių, bet jos yra reikalingos, kad augintinis būtų visapusiškai sveikas. Be to, kadangi šunų ir kačių organizmas šių riebalų rūgščių negamina, jas keturkojai privalo gauti su maistu.

 

Kas yra lašišų aliejus?

Lašišų aliejus yra natūralus maisto papildas, gaunamas iš lašišinių žuvų. Šis aliejus pirmiausia gaminamas dėl jame esančių nepakeičiamų Omega-3 riebalų rūgščių. Šios riebalų rūgštys taip pat gali būti gaunamos ir iš lašišos mėsos, tačiau aliejuje jų yra žymiai daugiau.

Nors lašišų aliejus yra riebalai, tačiau pašaruose jis naudojamas ne kaip energijos (riebalų) šaltinis, – jis į pašarus dedamas kaip funkcinis ingredientas, suteikiantis keturkojo organizmui tam tikrą naudą.
 

Kuo ypatingas lašišų aliejus?

Omega-3 riebalų rūgštys skirstomos į dvi grupes – ilgąsias ir trumpąsias. Geroji žinia ta, kad lašišų aliejuje yra abiejų rūšių Omega-3 riebalų rūgščių. Ilgosios grandinės Omega-3 riebalų rūgštys, dar žinomos kaip DHA ir EPA, ypač svarbios smegenų vystymuisi bei jų veiklai palaikyti. Trumposios Omega-3 riebalų rūgštys geba kovoti su žalingais laisvaisiais radikalais, taip apsaugodamos organizmą nuo nepageidaujamo poveikio, bei stiprina imuninę sistemą.

Lašišų aliejus puikiai žinomas ir dėl savo poveikio kailiui bei odai. Jo sudėtyje esančios Omega-3 riebalų rūgštys padeda augintinio organizme gaminti natūralius aliejus, reikalingus sveikai odos ir kailio būklei palaikyti. Taip pat jis gali padėti apsaugoti odą nuo niežėjimo, nepriklausomai nuo priežasties.
Be viso to, lašišų aliejus gali pagerinti virškinimo sistemos darbą, paskatinti kolageno gamybą organizme, sumažinti alerginių reakcijų tikimybę. Taip pat jis pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis.

 

Lašišų aliejus mūsų produkcijoje

„HiQ“ pašaruose esantis lašišų aliejus ne tik pasižymi visais aukščiau nurodytais privalumais jūsų augintinio sveikatai, bet ir turi MSC sertifikatą. Šis sertifikatas užtikrina, kad žvejyba nesukelia grėsmės žuvų populiacijai, yra išlaikoma ekosistemų įvairovė, o žvejybos sistemos atitinka visus įstatymus. Taigi „HiQ“ pašaruose naudojamo lašišų aliejaus gamyba yra tvari.